Jujube - Ziziphus jujuba BIO 250 g

Jujube - Ziziphus jujuba BIO 250 g
Jujube je jedno z nejstarších ovocí, užívané v tradiční přírodní čínské medicíně již déle jak 4000 let.
139 Kč
Cena s DPH
Skladem
Objednací kód:
juju200
EAN:
8594158030085
Balení: 250 g
  • Detailní popis
Jujuba patří mezi nejstarší užívaná ovoce v tradiční čínské medicíně, kde se pro své vlastnosti používá více než 4000 let. „Přírodní vitamínové tablety“.

Sušené plody jujube mají lahodnou nasládlou chuť a jsou bohatým zdrojem vitamínů C - až 30x více než citron, dále obsahují vitamin B2, provitamín A, bioflavonoidy, škroby a sacharidy (25 – 30 %, sušená jujuba až 63,8 %), bílkoviny (2,6 – 3,4 %), tuky (3,7 %), měď, kobalt, jód, draslík, vápník, fosfor, železo, hořčík, zinek, mangan a rutin. Jujuba roste v Jižní Asii, hlavně v Číně. Pěstuje se v Japonsku, Malé Asii a take ve Středomoří.

Jujuba se používá k výrobě celé řady extraktů a sér s širokou škálou využití pro lidský organizmus, my Vám jujube nabízíme v přírodní podobě. Z nejdůležitějších vlastností, kterými jujube působí na lidský organizmus musíme zmínit schopnost léčit záněty krku, dále podporuje tvorbu krvinek a příznivě působí na játra a slezinu. V současné uspěchané době oceníte zvláštní schopnost provádět detoxikaci a zklidnění organizmu, napomáhá snadnějšímu usínání. Použití: konzumuje se přímo v sušeném stavu v průběhu celého dne, ale také je vhodný jako doplněk pro vaření mnoha chutných pokrmů. Země původu Čína. Ovoce není uměle doslazované, je sušené bez pecek, ale pozor, je možné, že se tu a tam pecka vyskytne, je ji možné zasadit a vypěstovat i 15 metrů vysokou rostlinu jujube. Sušené ovoce jednodruhové - 100 g.

Působení

•Přírodní vitamínové tablety
•schopnost léčit záněty krku
•podporuje tvorbu krvinek
•příznivě působí na játra a slezinu.
•schopnost provádět detoxikaci a zklidnění organizmu
•je významným pomocníkem pro snadnější usínání

Použití

konzumuje se přímo v tomto sušeném stavu v průběhu celého dne, ale také je vhodný jako doplněk pro vaření mnoha chutných pokrmů. Ovoce není uměle doslazované toto je sušené bez pecek, ale pozor je možné , že se tu a tam některá vyskytne a tuto je možné zasadit a vypěstovat i 15 metrů vysokou Jujube.

Složení

Cicimek datlový 250 g
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.