Hlíva ústřičná

Hlíva ústřičná obsahuje velké množství vitamínů B, jako je B1, B2, B5, B6, B7, B9 , ale také např. vitamín C. Hlíva obsahuje vitamín B1, B2 a kyselinu listovou. Má velmi nízký obsah kalorií. Obsahuje také draslík a fosfor.
 
Díky velkému množství vitamínů B a D příznivě působí na nervový systém a kosti. Hlíva ústřičná obsahuje velké množství proteinu a bílkovin, což je zajímavé pro vegany, kteří mohou hlívou nahradit maso. Hlíva neobsahuje žádné sacharidy.
 
Studie prokazují, že hlíva ústřičná pomáhá regulovat hladinu cholesterolu v krvi a někteří odborníci se domnívají, že zdárně posiluje imunitní systém. Hlíva pomáhá v případě střevních potíží, které jsou způsobeny stresem, nedostatkem pohybu či nesprávným stravováním. Hlíva ústřičná má celkově pozitivní účinek na tělo.
Vyhledejte dle indikace
Vyhledejte dle indikace
Všechny indikace
Indikace:
166 Kč
607 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Doporučujeme
Hnědá hřejivá náplast proti bolesti – DIE DA ZHEN TONG GAO
Hnědá hřejivá náplast proti bolesti – DIE DA ZHEN TONG GAO
naplast400

Momentálně nedostupná, naskladnění předpokládáme koncem prosince. Doporučujeme nahradit Shaolinskou náplastí.

DIE DA ZHEN TONG GAO je zahřívací léčivá náplast. Na rozdíl od výrobků, jako je například tygří mast, obsahují náplasti složitou směs zahřívacích složek na zvýšení prokrvení, omezujících bolest a s hojivým účinkem na kosti i vazy, které jsou zpracovány do podoby pasty a nalisovány na lepicí pásku.

649
Do 5 dnů
Výhody pro vás
Většinu zboží máme skladem
Doprava zdarma nad 1100 Kč
20 let na trhu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.