Spirulina
Spirulina má nezastupitelnou pozici ve světě výživy. Obsahuje téměř 70% bílkovin, což z ní dělá jeden z největších zdrojů proteinů v rostlinné říši. Obsahuje také všechny základní vitamíny (A, B, C, D, E), minerályživinykaroteny a vzácnou esenciální mastnou kyselinu omega-6 (GLA), která je velmi důležitá pro funkci mozku.
 
Spirulina je silný antioxidant. Výrazným antioxidačním účinkem je Spirulina schopna potlačit škodlivé účinky volných radikálů, které jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí. Chlorofyl, který obsahuje odstraňuje jedovaté látky z těla, především z jater a ledvin a tím detoxikuje organismus. Spirulina podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a má příznivý vliv na normální hladinu cukru v krvi.
 
Pomáhá při únavě a úbytku sil ve stáří, dodává energii a vitalitu. Pro svůj obsah kompletních esenciálních aminokyselin a biologicky dostupného železa je ideálním doplňkem pro vegetariány.
 
Pomáhá regenerovat organismus a kontrolovat tělesnou váhu.
Vyhledejte dle indikace
Vyhledejte dle indikace
Všechny indikace
Indikace:
185 Kč
556 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku
Merry Lynch s.r.o., Tovární 31, 400 01 Ústí nad Labem
IČO: 25026569, DIČ: CZ25026569
777 331 264 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.