Obchodní podmínky, reklamace, poštovné a balné

Jak nakupovat

Náš internetový obchod funguje podobně jako běžný “kamenný“ krámek. Vybrané výrobky nejprve vložíte do nákupního koše a poté si je můžete objednat. Udáte-li na sebe kontakt, budeme Vás o stavu objednávky informovat.
 

Nákupní košík

Vybrané výrobky vložíte do nákupního koše příslušným tlačítkem na konci výpisu výrobků. S nákupním košem pak můžete nadále operovat - měnit počet objednávaných kusů, odebírat, apod...
 

Objednávka

Zkontrolujte prosím vždy pečlivě údaje uvedené ve formuláři objednávky. Touto kontrolou předejdete oboustranným problémům s doručením a placením.
 

Reklamace

Pokud nebudete s naším zbožím spokojeni, můžete ho bez udání důvodu vrátit nepoužité a nepoškozené do 14 dnů od převzetí zásilky, nazpět Vám okamžitě vrátíme Vaše peníze!
 

Doručení, platba

Zboží zasíláme na dobírku nejpozději do 5 pracovních dnů. K Vaší objednávce prosím připočítejte poštovné a balné (Balík na poštu 69,- Kč, či Balík do ruky 79,- Kč). Dobírka činí 29,- Kč, platba převodem je ZDARMA. V případě, že je objednávka zboží vyšší jak 1100,- poštovné a balné neúčtujeme (platí pouze v rámci ČR a pro nákupy za maloobchodní ceny). Pro nákup za velkoobchodní ceny se poštovné a balné neúčtuje při objednávce nad 3000,-.  Pokud je zásilka vrácena z důvodu nevyzvednutí a kupujícím znovu vyžádána, účtujeme poštovné v plné výši.
 

Potvrzení objednávky

Během několika minut přijde na Váš email, který jste uvedli v objednávce potvrzení Vaší objednávky.
Merry Lynch s.r.o., Tovární 31, 400 01 Ústí nad Labem
IČO: 25026569, DIČ: CZ25026569
777 331 264 
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.