KNEIPP Olejová lázeň Staré dobré časy 100ml

Koupelový olej - Staré dobré časy
UVOLŇUJE NAPĚTÍ A NAVRACÍ HARMONII TĚLA I MYSLI Olej se silicemi z červeně kvetoucího máku a konopí uvolňují tělo a mysl od každodenního stresu a napětí. Olej příznivě působí na pokožku a zanechává ji hebkou a vláčnou.
169 Kč
Cena s DPH
Do 5 dnů
Objednací kód:
OLEJ03
EAN:
4008233046549
Balení: 100ml
  • Detailní popis
Pro uvolnění těla i mysli. Základem olejových lázní Kneipp® je přírodní rostlinný olej lisovaný za studena a silice, které tvoří 38 % z celkového složení. Silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku. Olejové lázně s jednotlivými silicemi jsou od sebe barevně odlišeny přírodně identickými barvivy, která nejsou škodlivá zdraví a nezanechávají žádné stopy na pokožce. Obsahují rovněž neutrální smáčedla, která zabezpečují čirou rozpustnost těchto lázní. Díky tomu stačí vanu po vypuštění vypláchnout teplou vodou.

Působení

Aktivní látky:

extrakt z červeně kvetoucího máku a konopný olej - dokonale uvolňují tělo i mysl.

Účinky:

příznivě působí na pokožku,
zanechává ji hebkou a vláčnou.

Použití

Voda v lázni by měla být teplá asi 38°C, aby mohlo dojít k účinnému působení přírodních silic. Olej přidáváme do lázně až poté, co je voda napuštěna, aby silice příliš brzy nevyprchaly. Přípravek je nutné šploucháním dobře promíchat. Aby lázeň byla účinná a silice mohly proniknout do organismu, měla by trvat minimálně 15 - 20 minut. Po skončení koupele bychom se neměli třít ručníkem, ale pokožku vysušit jen lehkými dotyky, aby mohly silice ještě chvíli působit. Po lázni je vhodné si 30 minut odpočinout.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Doporučujeme
Výhody pro vás
Většinu zboží máme skladem
Doprava zdarma nad 1100 Kč
20 let na trhu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.