KNEIPP Olejová lázeň Mandlové květy 100ml

Koupelový olej - S mandlovými květy
NAVRACÍ PLETI PŘIROZENOU PRUŽNOST A HEBKOST Nevtíravá vůně mandlových květů provoní a zvláční vaši pleť. Zároveň posílí její pružnost. Více než 90% čistého mandlového oleje ochrání pokožku před vysušením.
169 Kč
Cena s DPH
Do 5 dnů
Objednací kód:
OLEJ04
EAN:
4008233061580
Balení: 100ml
  • Detailní popis
Pro dokonalou péči o pokožku. Základem olejových lázní Kneipp® je přírodní rostlinný olej lisovaný za studena a silice, které tvoří 38 % z celkového složení. Silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku. Olejové lázně s jednotlivými silicemi jsou od sebe barevně odlišeny přírodně identickými barvivy, která nejsou škodlivá zdraví a nezanechávají žádné stopy na pokožce. Obsahují rovněž neutrální smáčedla, která zabezpečují čirou rozpustnost těchto lázní. Díky tomu stačí vanu po vypuštění vypláchnout teplou vodou.

Působení

Účinky:

nevtíravá vůně mandlových květů provoní a zvláční vaši pleť,
posiluje pružnost pleti,
chrání pokožku před vysušením.

Použití

Voda v lázni by měla být teplá asi 38°C, aby mohlo dojít k účinnému působení přírodních silic. Olej přidáváme do lázně až poté, co je voda napuštěna, aby silice příliš brzy nevyprchaly. Přípravek je nutné šploucháním dobře promíchat. Aby lázeň byla účinná a silice mohly proniknout do organismu, měla by trvat minimálně 15 - 20 minut. Po skončení koupele bychom se neměli třít ručníkem, ale pokožku vysušit jen lehkými dotyky, aby mohly silice ještě chvíli působit. Po lázni je vhodné si 30 minut odpočinout.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Doporučujeme
Výhody pro vás
Většinu zboží máme skladem
Doprava zdarma nad 1100 Kč
20 let na trhu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.