KNEIPP Olejová lázeň Klidná mysl 100ml

Koupelový olej -  Klidná Mysl
NEZAPOMENUTELNÉ OKAMŽIKY NAPROSTÉHO UVOLNĚNÍ Obsahuje extrakt z pačuli a santalového dřeva, jejich pomalu se rozvíjející vůně vás dokonale omámí a plně uvolní.
169 Kč
Cena s DPH
Do 5 dnů
Objednací kód:
OLEJ01
EAN:
4008233119984
Balení: 100ml
  • Detailní popis
Základem olejových lázní Kneipp® je přírodní rostlinný olej lisovaný za studena a silice, které tvoří 38% z celkového složení. Silice se v teplé lázni uvolňují, pronikají skrze kůži a dýchací cesty do organismu, kde blahodárně působí na tělesnou i duševní stránku. Olejové lázně s jednotlivými silicemi jsou od sebe barevně odlišeny přírodně identickými barvivy, která nejsou škodlivá zdraví a nezanechávají žádné stopy na pokožce. Obsahují rovněž neutrální smáčedla, která zabezpečují čirou rozpustnost těchto lázní. Díky tomu stačí vanu po vypuštění vypláchnout teplou vodou.

Působení

-zklidňuje mysl a zajišťuje rychlé usínání


Aktivní látky:
•meduňka indická - navrací tělu rovnováhu po namáhavém dni
•kozlík - je výborný při vyčerpání a přepracování
•chmel - podporuje relaxaci před spánkem

Použití

Voda v lázni by měla být teplá asi 38°C, aby mohlo dojít k účinnému působení přírodních silic. Olej přidáváme do lázně až poté, co je voda napuštěna, aby silice příliš brzy nevyprchaly. Přípravek je nutné šploucháním dobře promíchat. Aby lázeň byla účinná a silice mohly proniknout do organismu, měla by trvat minimálně 15 - 20 minut. Po skončení koupele bychom se neměli třít ručníkem, ale pokožku vysušit jen lehkými dotyky, aby mohly silice ještě chvíli působit. Po lázni je vhodné si 30 minut odpočinout.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Doporučujeme
Výhody pro vás
Většinu zboží máme skladem
Doprava zdarma nad 1100 Kč
20 let na trhu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.