SŮL DO KOUPELE

Kneipp: Osvědčená síla přírody od roku 1981

Sůl do koupele bez barviv a konzervačních látek, složeno pouze z látek rostlinného původu, dermatologický testováno na snášenlivost pokožky. 

Termální sůl stará více než 250 milionů let těžená v hlubinných dolech v bavorském Göttingenu v hloubce 450 m pod povrchem. Upravuje se v solivaru Luisenhall pro použití do koupelí. Má mnohem lepší vstřebatelnost, než mořská sůl. Je také bohatá na minerální a stopové prvky. 

Sůl do koupele od německé společnosti Kneipp® , se vyskytuje v tak koncentrovaném množství, že působí jako byste byli na mořském vzduchu.  Blahodárně působící vlastnosti soli na zdraví lidí byly známy již od středověku. Sole do koupele od společnosti Kneipp obsahují cenné silice z léčivých rostlin z kontrolovaného pěstitelství a přírodní oleje lisované za studena. 

Koupelová sůl působí zklidňujícím účinkem na celý organismus, pečují o jemnou a citlivou pokožku, kterou zvláčňují. Prospívají kůži a doporučují se na její regeneraci, např. v případě ekzémů. Výtečně uvolňují unavené svaly a osvěžují. 

Silice se dostávají do organismu dvěma způsoby. Jednak je přijímáme dýchacím ústrojím a také pokožkou celého těla. Kneipp® Soli do koupele obsahují 98% soli a 2% silic. 
Vyhledejte dle indikace
Vyhledejte dle indikace
Všechny indikace
Indikace:
140 Kč
171 Kč
Označit vše | Zrušit vše    
Na stránku
Doporučujeme
Výhody pro vás
Většinu zboží máme skladem
Doprava zdarma nad 1100 Kč
25 let na trhu
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.